دومین دوره مدرسه کسب و کار تاک

افراد منتخب در جلسه ی مصاحبه که  در تاریخ 16 و 23 شهریور با حضور اساتید فعال در حوزه ی اکوسیستم کارآفرینی(خانم دکتر علیزاده ،آقای مهندس رحمتی و خانم مهندس اکبری ) برگزار شد ،حاضر شده و از نظر شرایط مد نظر شرکت در دوره از جمله داشتن شخصیت کار آفرینانه مورد سنجش قرار گرفتند. 20 نفر از افراد ثبت نام شده به مصاحبه دعوت شدند که نهایتا 12 نفر برای شرکت در دوره[FA1]  پذیرفته شدند. پس از هماهنگی با دانشجویان، اولین جلسه ی کلاس در تاریخ 1401/7/19 برگزار گردید.در این جلسه با نظر خواهی از دانشجویان دوره و با هماهنگی اساتید ،مقرر شد دوره در روزهای پنج شنبه از ساعت 13:30 الی 17 به صورت حضوری برگزار گردد. در کنار برگزاری کلاسهای حضوری،چندین جلسه ی آموزش مجازی از جمله آموزش فن بیان،آشنایی با تفکر طراحی و سیستم دیزاین و طراحی سایت  نیز برنامه ریزی و برگزار گردید. در طول برگزاری کلاسها به منظور آشنایی بیشتر  دانشجویان دوره با اکوسیستم کارآفرینی بازدید از مرکز نوپا انجام شد.
همزمان با برگزاری کلاسها ،هر کدام از دانشجویان به صورت جداگانه  در دو یا چند جلسه مشاوره رایگان ( برای کار بر روی ایده ها) شرکت کردند.
پس از پایان کلاسها،جلسه ی پیش ارائه به منظور آمادگی افراد برای شرکت در رویداد ایده شو،با حضور چند تن از اساتید (خانم دکتر علیزاده،آقای دکتر صلواتی ،آقای مهندس رحمتی و خانم دکتر روشن )برگزار گردید و نکات لازم تذکر داده شد.
نهایتا با انجام غربالگری اولیه،6 ایده برگزیده جهت شرکت در رویداد ایده شو انتخاب شدند و دانشجویان در حضور داوران (آقای دکتر صلواتی ،آقای مهندس رحمتی،آقای مهندس خلیلی ، آقای مهندس رضییان و خانم مهندس اکبری و خانم دکتر علیزاده )ایده های خود را ارائه نموده و بازخورد اساتید را دریافت نمودند.


دومین دوره مدرسه کسب و کار تاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول